Hakkımızda

Diyojen Group Uluslararası Lojistik ve Danışmanlık firması olarak siz değerli  müşterilerimize Amerika’da yaşamak, çalışmak, oturmak için yapılması gerekilen işlemler ve sonrasında ki süreçler ile ilgili detaylı danışmanlık hizmeti vermekteyiz.  Ayrıca Amerika üzerinden firma açmak isteyen ve Amerika’daki İş hacminden faydalanmak isteyenlere depolama, yönlendirme, danışmanlık gibi konularda  profesyonel hizmetler vermekteyiz. Diyojen Group ABD Firması olup 13 Yıllık Lojistik  geçmişi bulunmaktadır. Gelişen teknolojileri yakından takip edip araç sayısını ve  filosunu her geçen gün arttırmaktadır.

Uluslararası Kurumsal vergi, Muhasebe, Finansal hizmetler, Şirket açılışı, Vize İşlemleri, Lojistik, Depolama, ve E-ticaret alanında danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Misyon

Lojistik ve Danışmanlık sektöründe; genç, güçlü ve dinamik yapımızla size benzersiz bir hizmet sunmak, Yeniliğe açık, değişime ayak uydurarak alanında lider olmayı hedefliyoruz. Sektöründe adından söz ettiren güvenilir ve profesyonel loistik sağlama hedefindeyiz. Sizin için istediğiniz yere tam zamanında sloganlarımızla dinamizmi benimsemekteyiz.

Vizyon

Uluslararası Lojistik ve Danışmanlık sektöründe yenilikçi ve dinamik anlayışın neleri değiştireceğini göstermektir. Hizmet kalitesinin, profesyonelliğin sağladığı olanaklarla lojistik ce danışmanlık hizmetlerinde yükselen bi ikon olmak, ülkenin dört bir yanına bir ikonu gururla taşımaktır.
Müşterilerimize daime güler yüzlü lojistik ve danışmanlık hizmetinin nasıl olması gerektiğini fark ettirecek kadar cesur davranmaktır. Mutlu lojistik ve danışmanlık müşterisinin yanında mutlaka başarılı bir destekçisi vardır. Profesyonel ekibimizle beraber sizlere A’dan Z’ye Danışmanlık hizmetlerini sunmaktayız.

Şirketlerimiz

Size nasıl yardım edebiliriz?

Diyojen Group danışmanlık ofisinde bizimle iletişime geçin veya bize yazın.

Görüşleriniz bizim için değerli; danışmak istediğiniz konuyu yada görüşlerinizi iletmek için