ABD Vatandaşlık Hizmetleri

  • Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlığı belirli haklar, görevler ve faydalar içeren bir statüdür. Vatandaşlık, Amerika Birleşik Devletleri ‘nde yaşama ve çalışma hakkı ve federal yardım alma hakkı gibi bir sonraki haklar grubunun temelini oluşturduğu için “hak sahibi olma hakkı” olarak anlaşılmaktadır.

    İki temel vatandaşlık yolu vardır: Amerika Birleşik Devletleri’nde doğmaya bağlı vatandaşlık, burada bir kişinin Birleşik Devletler sınırları içinde doğmuş olmaları kaydıyla vatandaş olduğu varsayılır veya doğum sırasında var olan diğer koşullar (örneğin, bir ebeveynin ABD vatandaşı olması), ve Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı olma, bir göçmenin vatandaşlık başvurusunda bulunduğu ve kabul edildiği bir süreçtir. Vatandaşlığa giden bu iki yol, Anayasa’nın 1868 tarihli On dördüncü Değişiklik, Vatandaşlık Klozu belgesinde şu şekilde belirtilmiştir:

Uluslararası Kurumsal vergi, Muhasebe, Finansal hizmetler, Şirket açılışı, Vize İşlemleri, Lojistik, Depolama, ve E-ticaret alanında danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

görüşleriniz bizim için değerli; danışmak istediğiniz yada görüşlerinizi iletmek için